Kızım 2016 yılının Ağustos ayından beri beyin sapı tümörüyle mücadele ediyor. Kas güçsüzlüğünden dolayı sıkıntılar yaşamaya başladı. Skolyozu oldu ve her iki ayağında da deformasyonlar olmaya başladı. Skolyozdan dolayı da yedikleri ciğerlerine kaçmaya başladığı için baskı yapmaya başlamıştı. Götürmediğim doktor kalmadı. Hiç kimse ameliyat etmek istemedi. Bir gün farklı sıkıntımdan dolayı hastaneye gittiğimde skolyoz hastalarının geldiğini gördüm. Farklı bir doktora durumumu anlatınca bana Bahadır Bey'i önerdi. Çocuğumun durumunu anlatınca senin çocuğunu ameliyat edebilirim dedi. Çocuğumun hayat hikayesi kendisini çok etkilemişti. Bizlere çok yardımcı oldu. O kadar güzel ameliyat etti ki kimse skolyoz ameliyatı olduğunu anlamaz. Daha sonrasında ayak deformasyonlarını yaptı. Bahadır Bey'i ne kadar anlatsam azdır. Kendisi insancıl, merhametli bir insan. Benim çocuğumu hayata döndürdü.

Kızımın skolyoz rahatsızlığından dolayı Bahadır Bey'e muayene oluyoruz. Şu anda korse tedavisi alıyoruz ve kontrollerimiz devam ediyor. Biz kendisinden çok memnunuz. Bahadır Bey ilgili, alakalı, nazik bir doktor.

Bahadır Bey bana göre benim hayatımda gördüğüm en iyi ortopedist. Koyduğu teşhis ve sonrasında uyguladığı tedavi bakımından oldukça iyi. Dünyada ne kadar güzel cümle varsa kendisi için söyleyebilirim. Bel fıtığım ve kasığımda sıkıntım vardı. Artık ameliyat olmam gerekiyor, yataklara düşeceğim diye düşünüyordum. Allah,Bahadır Bey ile karşılaşmayı nasip etti. İlaç tedavisi aldım. Kontrollerimi de bitirdik. En ufak sorunum olduğunda ne zaman arasam mesai dışı bile olsa mutlaka geri dönüş sağlar, ilgilenir. Tıp fakültesini okumak ciddi anlamda zor ama önemli olan okumaktan ziyade ahlakla, insanlıkla alakalı olduğunu düşünüyorum. Hem doktor olup hem de ahlaklı bir insan olabilmek çok zor. Bahadır Bey bu durumu yapabilmiş, hastaya yaklaşımı oldukça güzel olan bir doktor.

Oğlum trafik kazası geçirdiği için ayağı kırıldı. Bu durumdan dolayı Bahadır Bey'e 2 kere ameliyat oldu. Ameliyatla alakalı herhangi bir sıkıntımız yok. Memnun kaldık. Bahadır Bey yakınlarımıza tavsiye edebileceğimiz, iyi bir doktor.

Bir yıl öncesinde çapraz bağ kopukluğundan dolayı ameliyatımı Bahadır Bey yaptı. Ameliyat sonrasında herhangi bir komplikasyon yaşamadım. Kendisinin ameliyatından ve ilgilerinden dolayı memnun kaldım. Ameliyat esnasında ve sonrasında da ağrı, acı yaşamadım. Hayatıma şu anda eskisi gibi devam ediyorum. Bahadır Bey'i herkese tavsiye ederim.

Evde iş yaparken düştüm ve dizimi de çok sert bir şekilde yere çarpım. Acile gittik, kıkırdıklarımın dağıldığını söylediler. Bir aile dostumuzun tavsiyesiyle Bahadır hocayla iletişime geçtik. Hızlıca ameliyatımı plandık. Ameliyatta da her şey yolunda gitti. İlgisine çok teşekkür ederim.

Kızıma daha önce skolyoz tanısı konmuştu. Bir süre röntgenlerle takip edildi. Daha sonra gelişimi ve boy uzaması durunca kızım 13 yaşındayken ameliyata karar verdik. Çok araştırma yaptık. Dr.Bahadır Beyi bulduk. Ameliyat başarılı geçti. Ekibiyle birlikte çok ilgilendiler. Her zaman da telefonlarımıza cevap verdi, sağ olsun. Şu an 1 sene oldu, çok şükür her şey yolunda. Çok sağ olsun hocam.

Uzun yıllardır spor yapıyorum. Son zamanlarda dizimde ağrı hissediyordum. İlk zamanlar koşarken ağrı girerken git gide basit hareketleri yaparken dahi ağrı hissetmeye başladım. Arkadaşımın tavsiyesiyle Bahadır hocayla tanıştık. MR sonrası menisküs tanısı koydu. Bir hafta içinde de ameliyatımı gerçekleştirdi. Çok şükür bir sorun da çıkmadı. Ağır spor yaptığım ve çevremden de gördüğüm için bu durumun başıma gelebileceğini biliyordum o yüzden sakindim. Ancak ailem öyle değildi ve oldukça endişelilerdi. Hoca sağ olsun hem beni hem de ailemi sürekli bilgilendirdi. Ameliyattan iki yıl geçti. Bir sorunum da yok. Hala ne zaman yazsam, arasam cevap verir, sağ olsun.

Geçirdiğim trafik kazası sonucu, ayağım ve dizim de kırık, ezilme gibi bir sürü problem vardı. Kaza sonrası beni acil olarak Medicalpark Bahçelievler Hastanesine götürmüşler. Acil muayene ve röntgen sonucu ortopedi uzmanıyla tanıştık. O uzmanda şükür ki Bahadır beydi. O telaş ve panik içinde hem beni hem eşimi sakinleştirdi, durumu açıkladı ve ne yapılması gerektiğini söyledi. Başka bir hastaneye gitmeyi düşünmedik bile. Hoca ameliyatımı gerçekleştirdi. Bir sorunumda kalmadı. Çok teşekkür ederim.

Bahadır hoca annemin ameliyatını yaptı. Omzunda kas yırtılması vardı. Gayet güzel sonuçlar aldık. Kontrollere devam ediyoruz. Bizi sürekli bilgilendirdi. İki hafta önce yeğenim bisikletle kaza yaptı, onu da Bahadır hocaya götürdük, neyse ki ameliyatlık bir şey yokmuş. Ne zaman arasam cevap veriyor, veremezse de akşam dönüş yapıyor. Çok sağ olsun. Bence, bahadır bey ülkemiz için çok değerli bir ortopedi hekimidir. İyi çalışmalar dilerim.

Tenis oynarken düştüm. Fileye doğru koşarken çok talihsiz bir şekilde omzumun üzerine düştüm. O gün önemsemedim ama ağrım artınca bir sonraki gün Bahadır Beye gittim. Önce elle sonrada emin olmak için MR'da omzumu kontrol etti. Detaylıca inceledikten sonra bilgi verdi. Nihayetinde ciddi bir şey çıkmadı. Krem, ağrı kesici ve dinlenme önerdi. 5-6 gün sonra ağrılarım geçti. İlgisine teşekkür ederim.

Open chat
Nasıl yardımcı olabiliriz?